Program Bricsys BricsCAD

Podstawowy program do projektowania przeznaczony do wykonywania rysunków 2D i 3D (CAD). Obsługa aplikacji jest podobna do obsługi AutoCAD'a. BricsCAD obsługuje także te same formaty plików (czcionek, menu, a także najnowsze formaty plików DWG i DXF). Możliwe jest, podobnie jak w programie AutoCAD (nie dotyczy AutoCAD LT), uruchamianie aplikacji napisanych w Lispie, w C++ jak i w Visual Basic'u. Program obsługuje interfejs COM oraz obrazy rastrowe.

Edycja rysunków DWG w programie BricsCAD firmy BricSys

Aby zapoznać się z możliwościami programu proponuję pobranie (download) wersji demo (30-dniowych): BricsCad V11 Pl, BricsCad V11 Ang, BricsCad V12 Pl, BricsCad V12 Ang, BricsCad V13 Pl, BricsCad V13 Ang, BricsCad V14 Pl, BricsCad V14 Ang, BricsCad V15 Pl, BricsCad V16 Ang , BricsCad V17 Ang (wersje WIN 32-bit; na stronie producenta programu, firmy Bricsys, można pobrać wersje WIN 64-bit; są także dostępne wersje dla systemu operacyjnego LINUX oraz dla komputerów MAC).

Ceny poszczególnych wersji programu

[A] BricsCad Classic. 2'300zł+VAT
[B] BricsCad PRO. Wersja PRO posiada możliwości wersji Classic + Visual Basic for Applications + pełna edycja i modelowanie brył ACIS.3'200zł+VAT
[C] BricsCad Platinum. Możliwości wersji PRO + zaawansowane operacje 3D.4'500zł+VAT

Dostępne są wersje polskie i angielskie w tej samej cenie. Wersja polska pojawia się z pewnym opóźnieniem.
Wybór wersji Win, Linux, Mac może być zmieniany po zakupieniu licencji.
Program BricsCAD obecnie oferowany to w pełni profesjonalny program do wykonywania rysunków inżynierskich za rozsądną cenę. Nie warto poszukiwać 'bricscad crack'. Dajmy możliwość producentowi programu jego dalszego doskonalenia przez legalny zakup BricsCADa.Warunki zakupu programów firmy Bricsys

Przed zakupem proszę o zapoznanie się z programem. Z mojej strony można pobrać program działający przez jeden miesiąc. Po tym okresie konieczne jest wpisanie kodu aktywacyjnego (podawany jest na dole druku Licncji).
Od wersji V14 zmienia się sposób licencjonowania, licencję pobiera się za pośrednictwem internetu, dla konkretnego komputera (sprawdzana jest konfiguracja sprzętowa komputera). Licencję można oddać i zainstalować na innym komputerze. Jeden klucz licencyjny upoważnia do wykonania jednocześnie dwóch instalacji: firmowej i domowej.