SKLEP - Warunki zakupu programów - REGULAMIN

1. Zakup oprogramowania jest możliwy po złożeniu zamówienia (e-mailem). Proszę podać nazwę programu, dane do faktury, adres wysyłki jeśli nie jest zgodny z adresem na fakturze.

2. Na podstawie danych z zamówienia wystawiam i wysyłam fakturę pro-forma w formie elektronicznej (plik PDF przesłany e-mailem).

3. Po otrzymaniu zapłaty wysyłam klucz sprzętowy i fakturę pocztą (listem poleconym za potwierdzeniem odbioru). Instrukcja, w formie elektronicznej, jest dołączona do programu. Programy BricsCAD i ZwCAD zamawiam u producenta po dotarciu zapłaty na moje konto.

4. Wersje demonstracyjne programów, z wyjątkiem programów DxfOczka3D, Str2Dxf3D, BricsCAD i ZwCAD, wymagają podania Kodu Komputera. Aby uzyskać ten kod należy pobrać, rozpakować i uruchomić na docelowym komputerze aplikację KodKomputera. Wyświetlony zestaw znaków należy przesłać razem z danymi rejestracyjnymi (kod wystarczy skopiować ze schowka systemowego Windows do opisu zamówienia; w formacie tekstowym; proszę nie przesyłać "zrzutu" ekranu!). W kodzie zaszyfrowana jest informacja o dysku "C" i biosie komputera.

5. Przed zakupem programu proszę koniecznie zapoznać się z wersją DEMO i Licencją. Programów nie wypożyczamy. Nie przyjmujemy zwrotów zakupionych programów (Art.38 Dz.U.2014 poz.827).

6. Czas realizacji zamówienia najczęściej nie przekracza jednego tygodnia.